Zestaw tonizujący do ciała, Aloe body toning kit

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 452,49 zł 452.49
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Stosując zgodnie z instrukcją kosmetyki wchodzące w skład tego innowacyjnego zestawu, stworzonego przez Forever Living Products, nie dość że można znacząco poprawić wygląd swojej skóry i przywrócić jędrność ciału, to...- UWAGA!!! - można „odchudzić” te miejsca, z których najtrudniej jest zrzucić nadmiar nagromadzonego tłuszczu i raz na zawsze pozbyć się szpecącej „pomarańczowej skórki”, stracić kilka zbędnych centymetrów w miejscach największego nagromadzenia podskórnej tkanki tłuszczowej!

 

W Zestawie tonizującym wykorzystano nie tylko regeneracyjne i nawilżające właściwości miąższu aloe vera, ale także jego niezwykłe penetracyjne zdolności. Wspaniałe efekty przynosi zastosowanie tego zestawu do walki z bardzo przykrą i szpecącą dolegliwością, jaką jest cellulit czyli tzw. zespół skórki pomarańczowej.

 

W skład Zestawu tonizującego należą następujące produkty:


Aloesowy krem tonizujący do ciała
Aloesowy krem pielęgnacyjny do ciała
Aloesowy żel do kąpieli
• Rolka specjalnej folii do owijań z Kremem tonizującym
• Myjka z szorstkich włókien luffy dyniowatej przeznaczona do masażu całego ciała Aloesowym Żelem podczas kąpieli.

 
 Aloesowy krem tonizujący do ciała, Aloe Body Toner:

 

- działa oczyszczająco na skórę i tkankę podskórną, 
- ożywia mikrokrążenie,
- sprzyja lepszemu dotlenieniu i odżywieniu tkanek, 
- wygładza skórę dotkniętą cellulitem,
- ujędrnia ciało, redukuje podskórną tkankę tłuszczową, 
- w czasie pozostawania pod folią działa rozgrzewająco na tonizowane obszary ciała, 
- pachnie cynamonem,

 


Opakowanie: 113 g

 

Aloesowy krem pielęgnacyjny do ciała, Aloe Body Conditioning Creme:
 

  • zapobiega nawrotom cellulitu
  • ujędrnia ciało
  • przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
  • wygładza i doskonale nawilża naskórek


 

Opakowanie: 113 g

 

 

Aloesowy żel do kąpieli, Aloe Bath Gele:


  • ożywia, usuwa zmęczenie
  • stymuluje krążenie podskórne
  • działa kojąco na skórę 
  • pomaga zwalczać cellulit


Opakowanie: 251 ml

 

 Sposób korzystania z Aloesowego zestawu tonizującego:
 

Etap 1

Zmierzyć obwód tych części ciała, które będą poddawane tonizacji. Jednorazowo ustalić miejsca, których obwód będzie pod kontrolą (odpowiednie poziomy zaznaczone np. na framudze drzwi, gdy stoi się do niej równolegle). Wyniki zapisać w tabelce.

 
Etap 2

Przygotować skórę ciała do tonizacji; cienką warstwą płynu Aloe First spryskać te obszary ciała, które będą poddane aloesowej tonizacji. Mimo, że Aloe First nie wchodzi w skład Aloesowego zestawu tonizującego, warto go stosować jako wstęp do tonizacji, ze względu na przyspieszanie jej efektów, zwłaszcza w przypadku zaawansowanego cellulitu.
 

Etap 3

Nałożyć Aloesowy krem tonizujący na wybrane do tonizacji fragmenty ciała, np:uda, pośladki, biodra, brzuch, talia i obszar pod biustem, ramiona od łokcia aż do dołu pachowego.

UWAGA:Nie wolno nakładać tonera na biust, szyję, twarz, dekolt. Należy unikać kontaktu z błonami śluzowymi.

Krem wmasowywać, zawsze w kierunku "do serca". Następnie owinąć dwuwarstwowo, dołączoną do zestawu, folią tonizowane obszary ciała, pomijając miejsca od biustu w górę, poniżej łokci i poniżej kolan. Folia nie może zbyt mocno uciskać tkanek (żeby nie zahamować krążenia skórnego), ale nie może też opadać.


Etap 4

Położyć się wygodnie, z poduszką pod plecami i nogami uniesionymi nieco wyżej niż reszta ciała. Rozluźnić wszystkie mięśnie, aby ułatwić proces tonizacji.

Następnie otulić się pledem (jednym z warunków powodzenia tonizacji jest utrzymanie właściwej temperatury).

Podczas zabiegu odczuwalne będzie ciepło, możliwe jest również pocenie, gdyż Aloesowy krem tonizujący zawiera naturalne substancje rozgrzewające: olejek cynamonowy i wyciąg z pieprzu tureckiego. Jest to warunek niezbędny dla usprawnienia procesów metabolicznych w skórze właściwej i tkance podskórnej.

Ważne jest maksymalne odprężenie za pomocą dobrej książki lub łagodnej muzyki, ponieważ nawet najmniejsze napięcia mięśniowe mogą utrudnić drogę do wewnątrz aktywnym składnikom miąższu aloesowego i innym komponentom tonera.

UWAGA: tonizacja pod owinięciem z folii trwa godzinę. Nie wolno przedłużać czasu trwania sesji, ponieważ niczemu to nie służy, a wręcz przeciwnie może przynieść nieoczekiwane i niepożądane efekty w postaci zbyt długiego zablokowania oddychania skórnego.

Nie wolno zasnąć! Dlatego przed wygodnym ułożeniem się dobrze jest nastawić minutnik lub budzik.

 
Etap 5

Zakończenie tonizacji pod folią. Rozpoczęte procesy stymulacji, gojenia i oczyszczania skóry oraz tkanki podskórnej będą trwały dalej i dlatego po zdjęciu folii nie należy się kąpać przez co najmniej sześć godzin.

Folię ostrożnie rozciąć nożyczkami i wyrzucić.

Jeżeli toner nie wchłonął się całkowicie pod folią, wmasować go delikatnymi ruchami. Najczęściej jednak po tonerze dawno już nie ma śladu. Wtedy wklepać w obszary tonizowane odrobinę Aloesowego kremu pielęgnacyjnego. Taki zabieg stanowi znakomite zakończenie procesu "gorącej" tonizacji, zamyka pory skórne i wygładza naskórek.

 Etap 6

Kolejny pomiar i wpisanie wyników do tabelki. Lokalne różnice w obwodach niektórych partii ciała mierzonych przed sesją i po niej mogą sięgać nawet dwóch centymetrów, ale to jedynie dowód, że ciało chętnie poddaje się procesowi tonizacji. Tak duże różnice wynikają głównie z dużej utraty wody z tkanek podczas tonizacji połączonej z rozgrzewaniem. Do następnego zabiegu nastąpi jednak częściowe wyrównanie bilansu wodnego tkanek, więc ubytek mierzony w obwodzie nigdy nie będzie widoczny gołym okiem następnego dnia po sesji tonizacyjnej.

Redukcja tkanki tłuszczowej następuje stopniowo. Najlepiej porównywać ze sobą wyniki pomiarów co cztery sesje. Dopiero odczytana w ten sposób różnica jest prawdziwą miarą sukcesu prowadzonej tonizacji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl