Aloesowa emulsja do opalania z filtrem UV, Forever Aloe Sunscreen

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 77,00 zł 77.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W emulsji tej wykorzystano zadziwiające właściwości miąższu aloesowego, który zawiera w sobie substancje broniące skórę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, a działanie tego naturalnego filtra zostało wzmocnione przez dodatek PABA. Wysoka zawartość miąższu aloesowego w Emulsji zapewnia w czasie rozsądnie zażywanych kąpieli słonecznych odpowiednie nawilżenie i ochronę przed nadmiernym wysuszeniem skóry.

Głównym składnikiem Aloesowej Emulsji do Opalania jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ Aloe vera. Specjaliści od naturalnej pielęgnacji urody są w swoich wypowiedziach zgodni: sok tej niezwykłej rośliny stanowi najdoskonalszą z możliwych niesyntetycznych metod ochrony skóry przed działaniem słońca i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zapobiega oparzeniom słonecznym i wysuszeniu skóry przez wiatr oraz wysoką temperaturę. Opalenizna? Ależ proszę bardzo, skoro już jest taka modna i mile widziana - ale - powoli i nie za szybko, za to... od razu w lekkich odcieniach brązu! Bez żadnych zaczerwień i spalonego naskórka, schodzącego za kilka dni całymi płatami. Bez gwałtownego przyspieszenia procesu starzenia się skóry.

Tak właśnie możemy wyglądać po powrocie z wakacji spędzonych w nieodłącznym towarzystwie Aloesowej Emulsji do Opalania. W miąższu aloesowym znajdują się pewne organiczne związki wielopierścieniowe, które mają naturalną zdolność pochłaniania najbardziej szkodliwych dla naszej skóry długości promieniowania UV. Najprawdopodobniej w ten sposób żyjące w tropikach aloesy... same bronią się przed słońcem.

Aby wspomóc naturalne właściwości filtrujące miąższu aloesowego, w Aloesowej Emulsji do Opalania dodano do niego niewielką ilość pochodnej kwasu paraaminobenzoesowego (PABA), co sprawiło, że przy rozsądnym zażywaniu kąpieli słonecznych produkt ten stanowi dobrą ochronę przed destrukcyjnym działaniem UVA i UVB na budowę i funkcję komórek skóry. Miąższ aloesowy działa jednocześnie jak nawilżacz doskonały - dostarczając tkankom niezbędnej dla ich życia wody i zabezpieczając skórę przed nadmierną utratą wilgoci.

    

 

  • ZAWIERA KILKA RODZAJÓW FILTRÓW PROMIENIOWANIA UVA I UVB
  • CHRONI PRZED NADMIERNĄ UTRATĄ WODY Z GŁĘBSZYCH WARSTW NASKÓRKA
  • ZAPOBIEGA FOTOUCZULENIOM
  • POZWALA BEZPIECZNIE CIESZYĆ SIĘ DOBROCZYNNYM DZIAŁANIEM SŁOŃCA
  • JEST WODOODPORNAGłówne składniki: substancje ochronne: benzofenon-3 (3%), ester etyloheksylowy kwasu metoksycynamonowego (5%), salicylan etyloheksylowy (3%), tlenek cynkowy (2%), czysty naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera, woda dejonizowana, cyklometikon, benzoesany alkilowe C12-C15, dimetikon, octan tokoferolu, alkohol stearylowy, stearynian glicerylowy, ftalon sodowo stearylowy, aromat,
żywica ksantanowa, octan tokoferolu, diazodinylomocznik,  metyloparaben, propyloparaben.

Sposób użycia:
Krem nanieść cienką warstwą 30-40 minut przed wyjściem na słońce. Nawet 40-sto minutowe przebywanie w wodzie nie usuwa ochronnego działania emulsji. Należy unikać kontaktu z oczami, w razie potrzeby przemyć oczy dużą ilością wody. Użycie u dzieci poniżej 6 miesięcy należy skonsultować z pediatrą.

Opakowanie: 118 ml

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl